Atstovaujame

Netikėkite – patarimai kaip išsirinkti gerą automobilio signalizaciją

 

Netikėkite kai jums sako kad visos apsaugos sistemos vienodos. Tai  - visiškas melas. Meistras tiesiog tingi spręsti jūsų problemą, jam žymiai paprasčiau sumontuoti tai prie ko jis pripratęs, kas neverčia jo sukti galvos.

Netikėkite tuo kad jūsų automoilio niekas neapsaugos ir kad jį pavogti  užtruks tik dešimt minučių. Atjunkite maitinimą nuo užvedimo ritės, užblokuokite kapoto spynenę ir paprašykite taip kalbančio „eksperto“ kuo greičiau užvesti variklį. „Žinovo“ reakcija nesunkiai leis jums suprasti jog jo žodžiuose mažai tiesos.

Netikėkite kai „specialistas“ tvirtina kad visvien pavogs, jei tik panorės. Tai jo bejėgiškumo pateisinimas. Tai tik įrodo kad jis nemoka, nesugeba ir nenori apsaugoti būtent jūsų automobilį.

Netikėkite kai jums įrodinėja jog gamyklinis imobilizatorius automobilyje yra nepažeidžiamas, todėl neverta ką nors papildomai blokuoti. Paklauskite taip kalbančio „specialisto“ kiek laiko užtruktų skubiai pakeisti imobilizatorių ir, jei reikia, imobilizatoriaus valdiklį.

Netikėkite jei jus gąsdina nebegaliosiančia naujo automobilio garantija įmontavus apsaugos sistemą. Montuojant apsaugos sistemą autorizuotuose servisuose, kuriuose dirba kvalifikuoti meistrai, naujo automobilio garantija nenutrūks.

Netikėkite kad per valandą galima įmontuoti bet kurią signalizaciją į bet kurį automobilį. Profesionalui tokio laiko pakaks tik kruopščiai paruošti automobilį apsaugos sistemos montavimui.

Netikėkite kad automobilio apsaugos sistemos davikliai sugalvoti tam kad apsunkintų gyvenimą jums ir meistrui. Jeigu jūsų automobilio signalizacija suveikinėja net nuo praeivių žvilgsnių, vadinasi davikliai prastai sureguliuoti arba neteisingai sumontuoti.

Netikėkite kad signalizacijos davikliais teks „grožėtis“ pačiose matomiausiose salono vietose vien todėl kad prireikus meistrui juos būtų patogu sureguliuoti iš naujo. Šiuolaikiški davikliai reguliuojami distanciniu būdu todėl juos galima (ir būtina) paslėpti!

Netikėkite kad melagingas signalizacijos suveikimas – natūralus reiškinys. Jei signalizacija ima kaukti be priežasties dažniau nei du kartus per mėnesį, galima laikyti kad jūsų automobilyje signalizacijos nėra. Jūs priprasite prie melagingų suveikimų ir nesureaguosite tinkamai kai pavojus bus tikras!

Netikėkite kad jūsų automoilio apsaugos sistema skirta tik durelėms atrakinti ir kartais paerzinti kaimynus kaukimu. Gręsiant pavojui jūsų automobiliui sistema privalo išgąsdinti įsibrovėlį, sutrukdyti užgrobti automobilį bei turi atlikti dar keletą serviso funkcijų.

Netikėkite auksarankiu Vasia kad rytoj, kai tik išsimiegos, už butelį sumontuos jums „šitą nesamonę“. Profesionalūs montuotojai, dirbantys „garažiukuose“ – retenybė, jų kontaktai iš lūpų į lūpas perduodami tik geriems draugams su labai geromis rekomendacijomis. Jų paslaugos negali būti pigios, o darbas greitas.

Netikėkite tais kas sako kad firminiais autoservisais būtinai nusivilsite. Kas kitas jei ne kvalifikuotas profesionalas puikiai išmano kiekvieno automobilio subtilybes. Autoservise visada atsakys į jums iškilusius klausimus ir patars kaip apsaugoti jūsų brangų automobilį.

Netikėkite kad visuose autoservisuose dirba vien profesionalai. Kokybės sertifikatas konkrečios sistemos montavimui, aukštos kokybės įranga, švara ir tvarka darbo vietoje, sugebėjimas atsakyti į betkokį jūsų klausimą – tai minimalūs kriterijai geram servisui.

Netikėkite aukšta europietiška ar JAV surinkimo kokybe už mažą kainą. 80% pasaulio automobilių elektronikos surinkta Taivane, dar 10% Korėjoje.

Netikėkite jei apsaugos sistemos reklamoje sakoma kad ji sėkmingai pardavinėjama visame pasaulyje. Didžiojoje pasaulio dalyje yra šilčiau nei Lietuvoje, todėl mums tinkamiausios sistemos pritaikytos veikti Kanadai, Aliaskai ar Rusijai.

Netikėkite kad jūsų automobilyje reikia sumontuoti „seną, gerą“ signalizaciją, kuri jau daug metų parduodama ir montuojama. Verčiau pagalvokite ar jums norėtųsi įsigyti „klasikinį, laiko patikrintą“ televizoriaus ar mobilaus telefono modelį.

Netikėkite apsaugos sistemos amžina garantija. Dar neseniai reklamuotų puikių, niekad negendančių sistemų niekas nebesiūlo. Geriau pasidomėkite kiek šiuo metu kainuotų suremontuoti signalizaciją įsigytą prieš tris metus.

Netikėkite automobilio saugumu jei jį saugote garaže ar kitoje patalpoje. Labai daug transporto priemonių vagysčių įvyksta būtent iš garažų. Vagims netgi parankiau krapštytis prie automobilio patalpoje, jose nereikia saugotis netikėtai pasirodžiusių praeivių ar grįžusių namo kaimynų.

Netikėkite kad turguje parduodamas vairo ar pedalų užraktas apsaugos jūsų automobilį patikimiau nei bet kas kitas. Šios priemonės išgąsdins nebent mėgėją, o ir jūs pats nenorėsite vargintis su šiomis priemonėmis tiesiog sustjoę kelioms minutėms kol apsipirksite.

Netikėkite savo geriausiu draugu kai jis pataria pirmia įsigyti automobilį, o tik tada rūpintis jo apsauga. Pirkdami automobilį jūs turite jau žinoti kaip apsaugosite jį nuo vagystės. Tik tinkamai apsaugoję automobilį nuo vagystės ir įsibrovimo rinkitės garso sistemas, komforto įrangą ir kt.

Netikėkite netgi pačiu savimi, jei įsigijęs automobilį be apsaugos sistemos nuspręsite laikinai įmontuoti „kažką paprastesnio“. Arba jūs pasiruošęs paleisti dalį savo pinigų vėjais, arba pasiryžęs pasmerkti save kančioms signalizacijai veikiant ne taip kaip turėtų. Blogiausiu atveju prasta sistema gali tiesiog nesuveikti pačiu netinkamiausiu laiku.

Tikimės kad mūsų patarimai padės neapsigauti ir išsirinkti patį tinkamiausią jūsų automobilio apsaugos sprendimą!

Platų auto apsaugos sistemų, signalizacijų, imobilaizerių ir priedų pasirinkimą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje www.oxi.lt

 

Vartotojo zona

Priminti slaptažodį

Registracija

Paieška


E-parduotuvė:  Internetinė parduotuvė OXI.LT